Hľadať v zobrazenom tovare
Rozšírené hľadanie
Produktov: 0
Cena: 0.00 €

Kategórie

Anketa

Ktorú značku kupujete u nás najradšej ?
Hlasovalo 39 ľudí

Aktuality


Buďte vždy informovaný o akciách a novinkách

FUNPAGE PEKNÉ PRÁDLO

__________________________

 

VITAJTE NA STRÁNKE

www. peknepradlo.sk

firmy CAR - LEFTEX s.r.o.

Ponúkame Vám luxusnú spodnú bielizeň, bezšvové prádlo, termoprádlo, pyžamá, župany a prádlo pre deti.

 

 

 

__________________________

 

OBCHODNÝ

↓ PARTNER ↓

 

Internetový obchod 
IDERI SHOP

Štýlové kabelky
a dámske oblečenie.

www.milujemkabelky.sk

 

Tenisový klub

GSM Europe

www.itfstringer.com

__________________________

 

VYBERTE ZNAČKU ↓
 

 
 
 
 

__________________________

 
 Formulár na odstúpenie od zmluvy.pdf 

Novinky

Odoberať novinky


 Veľkoobchod

CAR - LEFTEX s.r.o. na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 10 rokov.
Okrem maloobchodu prevádzkujeme aj veľkoobchodný predaj spodnej bielizne, pyžám a županov.
Tovar dodávame priamo od výrobcov do kamenných obchodov po celom Slovensku.

Všetky druhy tovaru, ktoré sú zobrazené na stránke www.peknepradlo.sk , ponúkame aj odberateľom do maloobchodných predajní. Každých 6 mesiacov  rozosielame nové sezónne katalógy (leto/zima) všetkym stálim odberateľom a následne na to sa zozbieravajú objednávky na základe, ktorých tovar objednávame priamo vo výrobe. Po dovezení tovaru na sklad, je podľa objednávok doručovaný priamo do kamenných predajní. Naše skladové zásoby sú bohaté, preto možno nakupovať aj priamo v skladových priestoroch firmy CAR - LEFTEX s.r.o. , ktorá sídli na Zlatovskej35, 911 05 Trenčín.

Cena zobrazená na webstránke je naša maloobchodná (akcie pri produktoch na stránke sa nevzťahujú na veľkoobchod). Ceny a akcie pre veľkoobchod sú stanovené podľa aktuálneho cenníka, ktorý je menný podľa sezóny.
 

Spôsob objednávky

Objednávku môžete uskotočniť telefonicky na čísle +421 32 743 00 31, alebo +421 911 430 074
poprípade zaslaním mailu na adresu: car.leftex@gmail.com
alebo priamo na stránke www.peknepradlo.sk ako pri maloodbere, do poznámky je však nutné uviesť, že ide o veľkoobchodný odber.
Objednávka prebieha prostredníctvom internetového obchodu, rovnako ako pri maloodbere, ale považuje sa za uskutočnenú až keď zašleme konkrétny cenník tovaru, ktorý si veľkoodberateľ objednal. Až jeho odsúhlasením prostredníctvom emailu sa považuje objednávka za záväznú. Zákazník si teda môže prehodnotiť nákup tovaru po jednotlivých položkách.
 

Prevzatie balíka

Spôsob prevzatia tovaru si zákazník určí pri objednávke (osobne alebo kuriérskou službou UPS)

S každou objednávkou sú spojené určité náklady preto v prípade, že si klient neprevezme objednaný tovar bez udania ospravedlňujúceho dôvodu, vyhradzujeme si právo na jeho vymazanie z databázy registrovaných užívateľov. A zároveň musí zaplatiť zmluvnú pokutu 15 € + 25% z výšky objednávky za neprevzatie tovaru. Ak si zásielku nemohol prevziať, môžeme mu zaslať tovar znova, ale účtujeme si všetky náklady za dopravu a vrátenie balíka. O vrátenom balíku a pokute za porušenie obchodných podmienok kupujúceho kontaktujeme a balík znova odosielame až po dohode a uhradení objednávky prevodom na náš účet.

 

Cena

Zobrazená cena na webstránke je maloobchodná (akcie pri produktoch na stránke sa nevzťahujú na veľkoobchod), pri veľkoobchodnom odbere sa cena stanovuje klientovi podľa aktuálneho veľkoobchodného cenníka.
Cenník zasielame emailom, len ku konkrétnemu objednanému tovaru, vzhľadom na to , že cenník je menný podľa aktuálnej sezóny.
 

Ďalšie podmienky

Minimálny veľkoobchodný odber nie je stanovený.
Pre veľkoobchodný odber je potrebné zaslať nám živnostenský list alebo výpis z obchodného registra, prostredníctvom e-mailu na adresu: car.leftex@gmail.com
Zároveň nám napíšte aj sídlo Vašej prevádzky a telefonický kontakt.
O veľkoobchodných cenách dostanete informácie na telefónnom čísle 032 743 00 31 alebo mobilnom čísle 0911 430 074 v rámci pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
S pozdravom tím CAR - LEFTEX s.r.o.